DÜZCE BASINI VE POLİS AYNI SOFRADA

Kategori: Gündem - Tarih: 20 Mayıs 2019 13:40
DÜZCE BASINI VE POLİS AYNI SOFRADA

Düzce'de mesai merfumu gözetmeksizin 7/24 çalışan emniyet teşkilatı ve basın mensupları bu kez asayiş olayında değil sahur sofrasında bir araya geldi.

Düzce'de halkın huzuru ve güvenliği için özveriyle çalışan emniyet teşkilatının mensupları Düzce basını ile birlikte sahur yaptı.

Öncü Medya Grubu'nda görevli Talha Akarsu ve Emir Kaan Dursun ile Anadolu Ajansı Düzce Muhabiri Tayyip Hoşbaş, sahada sık sık bir araya geldikleri genç polislerle sahur sofrasında buluşmak üzere sözleşti. Düzce'de yaşanan vakalarda emniyet ekipleri asayiş için basın ise halka doğru bilgiyi vermek için soluğu olay yerinde alırken, güvenlik güçleriyle yoğun diyalog içerisinde olan Öncü Medya ve AA ekibi, dün gece sahur vesiylesiyle buluştukları sofrada bol bol sohbet etti.

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı asayiş, çevik kuvvet, siber suçlarla mücadele ve yunus ekiplerinin katıldığı sahurda, iş konularını bir kenara bırakıp arkadaşça sohbet eden polis ve basın belli aralıklarla bu tür buluşmaların tekrarlanması temennisi ile sahur yaptıkları mekandan ayrıldı.

http://duzcemanset.com.tr/haberprint/duzce-basini-ve-polis-ayni-sofrada-29056.html