DÜZCE, BAKAN KASAPOĞLU'NU AĞIRLADI

Kategori: Gündem - Tarih: 9 Ocak 2020 17:38
DÜZCE, BAKAN KASAPOĞLU'NU AĞIRLADI

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, bir dizi programa katılmak üzere Düzce'ye geldi. Kasapoğlu, Düzce Valisi Zülkif Dağlı'yı makamında ziyaret etti. Kasapoğlu Şıralık Spor Tesisi'ni ziyareti sırasında, 18 Temmuz Şehir Stadyumu'nu bu alana taşıyarak Şıralık Spor Tesisi'ni daha modern bir hale getireceklerini açıkladı.

Düzce b8ugün önemli bir ismi ağırladı. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, bir dizi ziyaret ve program için şehre geldi.
Bakan Kasapoğlu, Düzce programı kapsamında ilk olarak Düzce Valiliği’ni ziyaret etti. Bakan Kasapoğlu’nu Düzce Valisi Zülkif Dağlı, AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, AK Parti ve MHP il başkanları, partililer ile daire amirleri karşıladı.
Düzce Valiliği protokol hatıra defterini imzalayan Bakan Kasapoğlu daha sonra Düzce Valiliği makamına geçerek vali ve protokol üyeleri ile görüştü. Bakan Kasapoğlu’na Düzce Valisi tarafından hediyeler verildi.
Bakan Kasapoğlu'nun bir sonraki durağı Düzce Belediyesi Kültür Merkezi oldu. Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü tarafından bina girişinde karşılanan Bakan Kasapoğlu ardından buradaki başkanlık makamına geçerek, Düzce'de belediye eliyle yürütülen çalışmalar hakkında brifing aldı.
Kasapoğlu Düzce programının devamında Şıralık Mahallesi’nde bulunan spor tesisleri ile stadyumda incelemeler yaptı. Ardından Kiremitocağı Mahallesi’nde bulunan gençlik merkezinde gençlerle bir araya gelen Bakan Kasapoğlu, daha sonra AK Parti İl Danışma toplantısına katıldı.


 

http://duzcemanset.com.tr/haberprint/duzce--bakan-kasapoglu-nu-agirladi-29703.html