DARICI’DA BOZUK YOK TEPKİSİ

Kategori: Gündem - Tarih: 12 Temmuz 2019 13:10
DARICI’DA BOZUK YOK TEPKİSİ

Düzce merkeze bağlı Darıcı Mahallesi’ndeki bozuk yol vatandaşları isyan ettirdi. WhatsApp ihbar hattımıza ulaşan vatandaşlar, yolun kazaya sebebiyet verebileceğini belirterek şikayetlerini dile getirerek yetkililerden bir an önce çözüm beklediklerini ifade etti.

 
Düzce Darıcı Mahallesi Zincirlikuyu mevkiinde bulunan yolun bozukluğu bir vatandaş tarafından Öncü WhatsApp İhbar Hattı’na (0542 767 18 81) ulaştırıldı.
Yolun kazaya davetiye çıkarttığını belirten vatandaş, şunları söyledi:
“Burası Darıcı Mahallesi Zincirlikuyu mevkii. Gördüğünüz gibi yol adeta köstebek yuvası. Bu yolun bir an önce çözüme kavuşmasını istiyoruz. Burada bu çukurlardan dolayı bir kaza yaşanıyordu. Bu yol Beyköy’e giden yol. Şehir merkezinde, otogara ve şehir mezarlığına bu kadar yakın bölgedeki bir yolun bu derece kötü olması Düzce’ye yakışmıyor. Bununla ilgili kesinlikle çözüm istiyoruz. Ben bu konunun takipçisi olacağım ve arkadaşlarla da paylaşacağım inşallah.”
Asfalt çalışmasının bozuk yolda da yapılmasını isteyen vatandaşımız, ayrıca 5772. Sokak’ta kanalizasyon sorunu olduğunu ifade ederek şunları ekledi:
 “Başkanımız bize söz vermişti. Kendisi çalışmalar devam ediyor dedi ama çalışmaların bu kadar uzun sürüyor olması bizleri mağdur durumda bırakıyor. Bu konuyla ilgili de acil çözüm istiyoruz.”
 

http://duzcemanset.com.tr/haberprint/darici-da-bozuk-yok-tepkisi-29349.html