ÇELEBİ: HARİKA BİR FİLM ORTAYA ÇIKTI

Kategori: Gündem - Tarih: 7 Kasım 2019 17:01
ÇELEBİ: HARİKA BİR FİLM ORTAYA ÇIKTI

Düzceli tiyatro ve sinema sanatçısı Nurullah Çelebi'nin rol aldığı ‘Recep İvedik 6’ filminin galası İstanbul'daki bir AVM’de yapıldı. Recep İvedik'in en yakın arkadaşı "Nurullah" karakterini canlandıran Nurullah Çelebi, galada basın mensuplarına yaptığı açıklamada, harika bir filmin ortaya çıktığını söyledi.

Togan Gökbakar'ın yönettiği ve senaryosunu Şahan Gökbakar ile birlikte kaleme aldığı ‘Recep İvedik’ serisinin altıncı filmi, ‘Recep İvedik 6’nın galası İstanbul'daki bir AVM’de yapıldı. Gökbakar kardeşler, serinin 6. filminde de Düzceli tiyatro ve sinema sanatçısı Nurullah Çelebi'den vazgeçmedi. Daha önce Recep İvedik 4 ve Recep İvedik 5’te de rol alan Çelebi, serinin son filminde de kendi adını taşıyan 'Nurullah' karakteri ile beyaz perdede boy gösterdi.Birçok ünlü ismin katıldığı galada, ‘Recep İvedik’ karakterine hayat veren Şahan Gökbakar, gösterim öncesinde basın mensuplarına yaptığı açıklamada, filmi ilk kez seyirciyle buluşturacakları için çok heyecanlı olduklarını söyledi.Yönetmen Togan Gökbakar, "Recep İvedik 6"nın, serinin diğer filmlerinden daha renkli olduğunu dile getirdi.
Filmde, Recep İvedik'in en yakın arkadaşı "Nurullah" karakterini canlandıran Nurullah Çelebi de harika bir filmin ortaya çıktığını, serinin devamı için de hazır olduğunu ifade etti.

 

 

 

http://duzcemanset.com.tr/haberprint/celebi--harika-bir-film-ortaya-cikti-29525.html