'SOFRANIZ SOFRAMIZ OLSUN' DEDİLER

Kategori: Gündem - Tarih: 15 Mayıs 2019 13:47
'SOFRANIZ SOFRAMIZ OLSUN' DEDİLER

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin ve yönetimi, Ramazan ayında "Sofranız Soframız Olsun" diyerek vatandaşların iftar sofrasına konuk oluyor. Bu kapsamda AK Parti heyet, Karaca Mahallesi'nde yaşayan İntepe ailesinin misafiri olup birlikte iftarlarını açtı.

Bolluk, bereket, rahmet ve mağfiret ayı olan Ramazan'da idareci ve siyasiler halkın sofrasına konuk olmaya devam ediyor. 11 ayın sultanı bu mübarek ayda Düzceliler ile orucunu açmak için "Sofranız Soframız Olsun" uygulamasını başlatan AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, bu kapsamda her akşam farklı bir mahalleye giderek ailelere misafir oluyor. 

Keskin ve il yönetim kurulu üyeleri son olarak "Sofranız Soframız Olsun, İftarımız Birlikte Olsun" diyerek Karaca Mahallesi'nde ikamet eden Turgay İntepe’nin misafiri oldu. Aile ile birlikte iftarlarını açan AK Parti heyeti, yemek sonrası ev sakinleri ile sohbet etti. Evin miniklerini de unutmayan Keskin, yakından ilgilendiği çocuklara oyuncak hediye etti.

Halkla her zaman iç içe olduklarını vurgulayan İl Başkanı Mustafa Keskin, Ramazan ayında Düzceli vatandaşlarla birlikte oruç açarak, hem birlikte ve beraberliğin pekiştirildiğini hem de varsa sıkıntı ve taleplere kulak verildiğini belirtti.

http://duzcemanset.com.tr/haberprint/-sofraniz-soframiz-olsun--dediler-29024.html