GÜNDEMDE SEL FELAKETİ VARDI

Gündem 1 Temmuz 2022 17:56
Videoyu Aç GÜNDEMDE SEL FELAKETİ VARDI
A
a

Düzce İl Genel Meclisi Temmuz Ayı Toplantıları’nın birinci oturumu Meclis Başkanı Çiğdem Günal başkanlığında yapıldı. Toplantıda, Meclis Başkanı Günal, yaşanan sel felaketinden dolayı tüm Düzce halkına geçmiş olsun dileklerinde bulundu.    

Düzce İl Genel Meclisi toplantılarının birinci birleşimi, dün İl Genel Meclisi Toplantı Salonu’nda yapıldı. Açılış ve yoklama ile başlayan toplantıda, bir önceki karar özetlerini kapsayan tutanak okundu.
Temmuz ayı birinci birleşiminde gündemdeki maddeler ve valilik makamından gelen teklifler görüşülerek ilgili komisyonlara oy birliği ile havale edildi.
Gündem maddelerinin görüşülmesi sonrasında Adalet ve Kalkınma Partisi Grup Başkan Vekili Hasan Aktürk ve Milliyetçi Hareket Partisi Grubu ortak bildirisinde Düzce’de yaşanan sel felaketi dolayısıyla geçmiş olsun dileklerinde bulunarak, “Başta ilimiz olmak üzere Karadeniz bölgemizin farklı noktalarında yaşanan sel ve heyelan olaylarından etkilenen vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Ayrıca idaremiz personeli Kaynaşlı İlçe Özel İdare bünyesinde çalışmakta olan Okan Bayrak’ı arama kurtarma çalışmaları devam etmektedir. İnşallah iyi haberler almayı temenni ediyoruz. Devletimiz tüm imkânlarıyla vatandaşlarımızın yanındadır. Rabbim ülkemizi afetin her türlüsünden korusun.” dedi.
Temmuz ayı toplantıları önümüzdeki hafta devam edecek.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri