ERDOĞAN DA KATILACAK

Gündem 5 Aralık 2017 14:36
Videoyu Aç ERDOĞAN DA KATILACAK
A
a

AK Parti Düzce İl Başkanlığı 6. Olağan Kongresi'nin tarihi belli oldu. Düzce kongresi, 31 Aralık 2017 Pazar günü Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla yapılacak. Erdoğan aynı gün Bolu İl Kongresi'ne de katılacak. Şimdi merak edilen mevcut başkanla mı yola devam edilecek, koltuk yeni bir isme mi verilecek?

AK Parti'yi 2019 Seçimleri'ne taşıyacak kadroların belirlendiği kongre süreci il kongreleri ile devam ediyor. Bu süreçte, Düzce için hangi tarihin verileceği merak konusuydu...2018'in ilk aylarında yapılmasının planlandığı gündeme gelen AK Parti Düzce İl Başkanlığı 6. Olağan Kongresi'nde sürpriz bir gelişme yaşandı. Edinilen bilgilere göre; AK Parti Genel Merkezi, Düzce ve Bolu kongreleri için aynı günü seçti. Buna göre; iki il için 2017'nin son günü kongre tarihi olarak belirlendi.31 Aralık 2017 Pazar günü yapılacak Düzce ve Bolu il kongrelerine Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan da katılacak.

Düzce'de il başkanı kim olacak?
Tüm kongrelerde olduğu gibi tek liste şeklinde gidilecek seçimlerde Düzce için adayın kim olacağı ilerleyen günlerde belli olacak. Mevcut Başkan Hikmet Keskin'in yanı sıra partideki bazı önemli isimlerin de gönlünde başkanlık yattığı ve bunun için Ankara yollarını aşındırdıkları bilinirken, genel merkezde yapılan istişareler ve il koordinatörlerinin görüşleri ile kimin başkanlık koltuğuna oturacağı önümüzdeki haftalarda netlik kazanacak.

1000
icon
Eyüp 6 Aralık 2017 14:05

Yalakalığı sevmeyen yeni bir başkan istiyoruz.

0 0 Cevap Yaz
yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri