ERCAN’IN DA GÖZÜ İL BELEDİYESİNDE…

Gündem 24 Eylül 2018 16:36
Videoyu Aç ERCAN’IN DA GÖZÜ  İL BELEDİYESİNDE…
A
a

Şuan merkeze bağlı mahalle olan Konuralp’in belde iken son belediye başkanı olan Yusuf Ercan, Düzce Belediye Başkanlığı aday adaylığına yeşil ışık yaktı. Yerel seçim sürecinde çevresinden “Aday adayı ol” yönünde talepler geldiğini belirten Ercan, “Halkın talebini göz ardı edemeyiz. Önümüzdeki süreçte bu konuyla ilgili bilgi vermeye çalışacağım.” dedi.

Düzce merkeze mahalle olarak bağlanmadan önce Konuralp beldesinin son belediye başkanı olan Yusuf Ercan, Türkseven Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Türkseven ve Öncü Medya Grubu Genel Müdürü Murat Yavuz’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, bundan sonraki yayın hayatında başarılar diledi.

Öncü TV, haberleriyle, objektifliğiyle Düzce’ye örnek olmuş bir kuruluş”
Ercan, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, “Öncelikle hayırlı olsun diyorum. Faruk, çok sevdiğimiz, saydığımız, popüler bir arkadaşımızdır. Düzce’nin saygın işadamlarından bir tanesidir. Medya konusunda aldığı bir kararla bu firmayı kendilerine uygun gördüler. Kendilerini tebrik ediyorum. Medya önemli bir sektördür. Medyayla birlikte işlerini daha sağlıklı yürüteceğine inanıyorum. Öncü TV zaten yıllardır Düzce’ye hizmet veren güçlü bir kuruluş. Haberleriyle, olaylarıyla, objektifliğiyle Düzce’ye örnek olmuş bir kuruluş. Dolayısıyla bundan sonraki süreçte de Türkseven ailesinin katkılarıyla daha ileriye gideceğine inanıyorum. Bu konuda en ufak bir tereddüdümüz yok.”

Önümüzdeki süreçte bu konuyla ilgili daha farklı olarak size bilgi vermeye çalışacağım”
Yerel seçimlerde aday olma ihtimalini de değerlendiren Ercan, “Siyasetten bir türlü kopamıyoruz. Belediye başkanlığı süreci bittikten sonraki süreçte piyasada gezerken eşimiz, dostumuz bizden siyasi olmamız için bir şeyler talep ediyor ve duyarsız kalamıyorsunuz. Dolayısıyla bu yerel seçim süreci içerisinde arkadaşlarımız, dostlarımız adaylık konusunu zikrediyorlar. Böyle bir talep var ve bu talebe duyarsız kalamayız. Bunu zaman gösterecek. Halkın talebini göz ardı edemeyiz. Önümüzdeki süreçte bu konuyla ilgili daha farklı olarak size bilgi vermeye çalışacağım.” dedi.

Düzce’yi en iyi seviyeye getirmek için mücadele edeceğiz”
Düzce’de yapılması gereken çalışmalara da değinen Ercan, şu ifadeleri kullandı: “Düzce’de yapılacak çok şey var. “Düzce’ye yapılacak çok şey var” derken biz bunu eğer böyle bir durum gerçekleşirse biz şunu yapacağız, bunu yapacağızdan ziyade halkın nabzını tutarak halk Düzce için ne istiyor? Ne yapılmasını istiyor? Düzce için ne gerekli? Benim kişisel yönden düşüncem bu doğrultudadır. Biz güzel projeler üretebilir, yapabiliriz ama benim için bir şey ifade etmiyor. Sonuçta halk bizi seçiyor, halk için bir şeyler yapmak lazım. Biz bu süreçte olursak eğer dediğim gibi halkın isteklerini yerine getirmek için Düzce’de görev yapmak için mücadele edeceğiz. Dediğim gibi mega projeler ya da herhangi projeler yapılabilir ama bunlar benim kişisel düşünceme uygun değil. Bir dönem belediye başkanlığı yaptık. Onun için yapmakla islemek arasında çok fark var. Halkın isteklerini gündemde tutarak Düzce’yi en iyi şekilde en iyi seviyeye getirmek için mücadele edeceğimizi düşünüyorum.”

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri