ELEŞTİRİ HAKARETE VARMASIN!

Siyaset 29 Mayıs 2018 14:17
Videoyu Aç ELEŞTİRİ HAKARETE VARMASIN!
A
a

CHP il yönetimi ve Milletvekili Adayı Zafer Teber, seçim ziyaretleri kapsamında AK Parti’ye misafir oldu. CHP heyetini AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin ağırladı. Seçim atmosferindeki konuşmaların yıkıcı olmaması mesajları verilen sohbette, eleştiri dozunun hakarete varmaması gerektiği üzerinde duruldu.

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, CHP Düzce İl, Merkez ilçe ve birinci sıra adayı Zafer Teber’i makamında ağırladı.

Düzce’mizde yeni bir oluşum gerçekleştirildi”
CHP Düzce İl Başkanı İlhan Duru, Merkez İlçe Başkanı Alaaddin Duran, yönetim kurulu üyeleri ve birinci sıra milletvekili adayı Zafer Teber, AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin’i ziyaret etti. Yeni yönetim kurullarıyla birlikte seçim öncesinde AK Parti’yi ziyaret etmek istediklerini kaydeden CHP Düzce İl Başkanı İlhan Duru, “24 Haziran’da seçimlere gidiyoruz ve Düzce’mizde yeni bir oluşum gerçekleştirildi. Biz de bu kapsamda siyasi partilerimize ziyaretler gerçekleştiriyoruz.” dedi.

Sıkıntılı bir süreçten geçiyoruz”
CHP birinci sıra milletvekili adayı Zafer Teber Türkiye’nin çok önemli bir seçime gittiğini belirterek, “Sıkıntılı bir süreçten geçiyoruz. Bu seçimle birlikte yeni sistemle ülkemiz şekillenecek. Yerelde de birbirimize olan teması kaybetmemeliyiz. Eleştiri yapabiliriz ama hakarete karşıyız. Kim size hakaret ederse bilin ki biz bunu karşı çıkarız. 24 Haziran’da kim kendini halka iyi anlatırsa o muvaffak olsun.” ifadelerinde bulundu.

Dağılmayı değil toparlamayı sağlamalıyız”
CHP yönetiminin ziyaretinden dolayı memnuniyetini belirten AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, ise “Dağılmayı değil toparlamayı sağlamalıyız. Farklı görüşlerde olabiliriz. Zaten farklı görüşlerde olmazsanız yanlışlarınızı göremezsiniz. Dolayısıyla bu seçimde ne olursa olsun Düzce’miz, Türkiye’mi kazanacak. Ziyaretinizden dolayı çok teşekkür ediyorum. Seçim ve Koordinasyon Merkezi’mizin yaptığı program ile önümüzdeki günlerde sizleri ziyaret edeceğiz.” ifadelerinde bulundu.

 

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri