EĞİTİMDE 20 YIL

Gündem 15 Nisan 2018 17:51
Videoyu Aç EĞİTİMDE 20 YIL
A
a

Düzce’yi ilk kez ‘eğitim kampüsü’ kavramı ile tanıştıran ve en köklü özel eğitim kurumu olan Öncü Eğitim Kurumları kuruluşunun 20. yılında... İş insanı Önder Tonyalı’nın 20 yıl önce “Öncü Koleji” adıyla şehre kazandırdığı Şıralık’taki kampüs, bugün Doğa Okulları olarak Bolu’ya da uzanan eğitim yelpazesi ile hizmet veriyor. 2 kampüs, 9 okul ve 170 personeli ile güçlü eğitim kadrosuna sahip Öncü Eğitim Kurumları, eğitim sektöründe büyüyerek yoluna devam ediyor.

2 kampüs, 9 okul ve 170 personel
1998 yılında kurulan Öncü Koleji ile Düzce’nin eğitimine önemli bir katkı sağlayan Öncü Eğitim Kurumları, bugün 2 kampüs, 9 okul ve 170 personeli ile 20 yılı geride bırakmaya hazırlanıyor.

Düzce’ye ilk kampüsü kazandırdı
Düzce’ye ilk kampüsü kazandıran ve şehrin en uzun soluklu tek özel eğitim kurumu olan Öncü, Şıralık Kampüsü’nde başladığı eğitim yolculuğunu bugün “Doğa Okulları” adıyla sürdürüyor.

Sadece Düzce’ye değil, bölgeye hizmet veriyor
Düzce Öncü Koleji’nin Düzce Doğa Okulları’na dönüşmesinden sonra Bolu’ya da eşsiz mimaride bir kampüs kazandıran İş insanı Önder Tonyalı’nın sahibi olduğu Öncü Eğitim Kurumları, böylelikle sadece Düzce’ye değil bölgeye hizmet verme vizyonunda önemli bir eşik atladı.

En çok tercih edilen okulları arasında…
Şıralık’ta başlayan eğitim serüveninde kısa sürede bölgenin en tercih edilen okulları arasında başı çeken bir eğitim yatırımına imza atan Öncü Eğitim Kurumları, bugün dünya standartlarında eğitim sunmaya, sürekli kendini yenilemeye ve kalitesini yükseltmeye devam ediyor.

Etkileyici mimarideki okul binaları adından söz ettiriyor
Çevre dostu kampüsleri öğrencilere sosyal bir ortam sunarken etkileyici mimarideki okul binaları da adından söz ettiriyor. Bolu'da 2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı'nda eğitime kapılarını açan Doğa Okulları'nın binası eşine az rastlanır mimarisi ile göz doldururken, Düzce Doğa Anaokulu Çocuk Üniversitesi’nin modern dokunuşların hakim olduğu yeni hizmet binası da 2017-2018 eğitim-öğretim yılının ikinci döneminde kapılarını öğrencilerine açtı.

Çok yönlü eğitimle farkını gösteriyor
Düzce/Bolu Doğa Okulları Kurucusu Önder Tonyalı'nın üstlendiği misyon çerçevesinde eğitime verdiği önemin yansıması olan Düzce ve Bolu Doğa Kampüsleri, aynı zamanda içerisinde verilen çok yönlü eğitimle de farkını gösteriyor.

Öncü Eğitim Kurumları 20. yılında
Akademik eğitimin yanı sıra sanatsal ve sportif faaliyetlerle de öğrencilerine zengin olanaklar sunan Doğa Okulları’nı Düzce ve Bolu ile buluşturan, eğitim-öğretim hayatında öncü marka görevi üstlenen Öncü Eğitim Kurumları 20. yılını doldurmaya hazırlanıyor.

Güçlü kadro, kaliteli eğitim
Kurulduğu 1998 yılından bu yana 20 yıllık tecrübesi ile anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise olmak üzere 2 kampüste 9 okul, 170 personel ile bölgeye en güçlü eğitim hizmetini veren koca çınar binlerce çocuğun yarınını sağlam temeller üzerine oturtarak hazırlıyor.Bilinen eğitim kalitesi ile geniş sosyal alanları, kapalı ve açık spor salonları, yüzme havuzu, ekoloji bahçesi ile bir okuldan fazlasını sunan Öncü Eğitim Kurumları modern eğitim tekniklerini kullanarak kurulduğu günden bu yana ufku geniş, katılımcı, özgüveni sağlam, aydın ve yaratıcı düşünebilen bireyler yetiştiriyor.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
sondakika SON DAKİKA
  • 15:55
  • 15:04
  • 14:34
  • 16:14
  • 09:25
  • 17:08
  • 17:04
  • 15:05
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri