DÜZCE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AÇIKLADI

Eğitim 21 Ağustos 2020 16:26
Videoyu Aç DÜZCE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AÇIKLADI
A
a

Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü, liseden mezun olan öğrenciler için 2020-2021 Eğitim öğretim yılında ücretsiz destekleme ve yetiştirme kursların başlayacağını açıkladı. Bu kapsamda Üniversiteye Hazırlık (TYT-AYT) Kursları için başvurular 25-29 Ağustos 2020 tarihleri arasında alınacak.

2020-2021 eğitim öğretim yılında lise mezunlarına ücretsiz destekleme ve yetiştirme kursları kapsamında Üniversiteye Hazırlık (TYT-AYT) Kursları başlıyor. Üniversiteye Hazırlık (TYT-AYT) kurslarına katılmak isteyen öğrencilerin başvurularını, Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü'nün yayınladığı çalışma takvimine göre, 25-29 Ağustos 2020 tarihleri arasında yapmaları gerekiyor. Başvurular, e-devlet şifresi ve TC Kimlik numarası ile İl Geneli tüm Halk Eğitim Merkezi Müdürlüklerinden fiziki olarak yapılabilecek. Öte yandan hazırlık kursuna başvuracak lise mezunlarının bu yılki sınav sonuç belgelerini de başvuru sırasında yanında bulundurması gerekiyor.
Düzce Halk Eğitim Merkezi bünyesinde yapılacak olan kurslar 31 Ağustos 2020 tarihinde başlayacak ve 6 Haziran 2021’de sona erecek.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri