DÜZCE’DE SPOR YATIRIMLARI DURDU

Spor 21 Ekim 2018 14:11
Videoyu Aç DÜZCE’DE SPOR YATIRIMLARI DURDU
A
a

 Yanı başımızdaki iller yeni yatırımlarla gelişimini sürdüredursun Düzce’deki spor yatırımlarında yaprak kıpırdamıyor. Duran projeler hakkında hiçbir yetkiliden açıklama gelmemesi dikkat çekiyor.

Gençlerin sportif aktivitelere yönelmesinde önemli rol oynayan spor tesisleri noktasında eksiklikleri giderilmeye çalışılan Düzce’de şimdi de yatırımların yavaşlaması eleştiri konusu oldu. Bir süre önce yapımına başlanan Kabalak ve Çilimli futbol sahalarında çalışmalar durdu.
Konu hakkında hiçbir yetkilinin açıklama yapmadığı görüldü. İhaleleri yapılan bu sahaların neden durduğu bilinmezken diğer illerde yapılan ihalelerin yapım aşamasının devam ettiği öğrenildi. Düzce ilinde bulunan spor tesislerinin yetersizliği gözlerden kaçmazken Şıralık Mahallesi’nde bulunan 1. nolu sahanın atıl vaziyette durduğu görüldü.
Birçok amatör takımının bir futbol sahasında çalıştığı görülürken başka illerde her takıma bir futbol sahası düştüğü bilgisine ulaşıldı. Spor tesisleri konusunda üvey evlat muamelesi gören Düzce diğer illerin çok gerisinde kaldığı biliniyor.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri
pakm