DOĞALI ÖĞRENCİLERİN ELİNDEN ŞEHİR SİLUETLERİ SERGİSİ

Eğitim 21 Aralık 2018 15:37
Videoyu Aç   DOĞALI ÖĞRENCİLERİN ELİNDEN ŞEHİR SİLUETLERİ SERGİSİ
A
a

Düzce Doğa Koleji öğrenci ve öğretmenleri tarafından “Şehir Siluetleri ve Teraryum Sergisi”, Düzce’de bulunan bir alışveriş merkezinde Düzceliler’in beğenisine açıldı.

Düzce Doğa Koleji öğrenci ve öğretmenleri harika işler çıkarmaya ve bu işleri de Düzceliler ile buluşturmaya devam ediyor. Okul dün, Düzce’de bulunan bir alışveriş merkezinde, “Şehir Siluetleri ve Teraryum Sergisi” açtı.

Görsel Sanatlar ve Ekoloji zümrelerinin öğrenciler ile beraber hazırladığı serginin açılışına, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Apaydın, TMOBB Başkanı Sedef Sönmez Buçgün, Bolu ve Düzce Doğa Kolejleri Genel Müdürü İsmail Karagöz katıldı.

Açılışın ardından, okulun ekoloji öğretmeni Pelin Pehlivan önderliğinde yaptığı teraryum sergisi ve görsel sanatlar öğretmeni Hüner Taşkıran önderliğinde hazırlanan görsel sanatlar sergisini gezen misafirler ortaya çıkarılan eserlere hayran kaldı.

Atık malzemeleri değerlendirme projesinden yola çıktık”

Düzce Doğa Koleji Görsel Sanatlar Öğretmeni Hüner Taşkıran ise, sergiye ilişkin yaptığı bilgilendirme konuşmasında şunları kaydetti: “Bizim 3 yaş grubundan 12. sınıf sonuna kadar olan gençlerimizi eğittiğimiz bir bölümümüz var. 3-4 ve 5 yaş grubu anaokulu öğrencilerimizin yaptığı hatta veli ve öğrenci işbirliği ile yapılmış, zamanlarını birlikte geçirmelerini amaçladığımız ev siluetleri projesini gerçekleştirdik. Bununla beraber ekoloji bölümünün başında bulunan Pelin öğretmenimizle beraber ilkokul öğrencilerimizin düzenlediği teraryum sergisini açtık. Ayrıca anaokulundan 1., 2., 3., ve 4. sınıfı kapsayan ilkokul ve ortaokul öğrencilerimizin birlikte yaptığı şehir siluetleri sergisini oluşturduk. Atık malzemeleri değerlendirme projesinden yola çıkarak bu çalışmaları değerlendirdiler.”

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri