Dev yatırım yolda!

Gündem 4 Aralık 2018 17:36
Videoyu Aç Dev yatırım yolda!
A
a

 

 

Bilim, Sanayi Teknoloji eski Bakanı ve AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, seçim startını verdiği Düzce Belediyesi Kültür Merkezi’nde Akçakoca OSB için hukuki sürecin tamamlandığını ve Türkiye’nin en büyük yatırımcısının Akçakoca’ya büyük bir tesis kuracağını söyledi.

 

Bilim, Sanayi Teknoloji eski Bakanı ve AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, Düzce Belediyesi Kültür Merkezi'nde partililere seslendi.

Burada seçim startını veren Özlü, konuşmasının bir bölümünü çok sevdiği Akçakoca’ya ayırdı.

Özlü, Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici’yi hemen hemen her hafta aradığını ve fikir alışverişinde bulunduğunu ifade etti.

“Akçakoca OSB için hukuki süreç tamamlandı”

Özlü, Akçakoca Organize Sanayi Bölgesi için yaptığı açıklamada, OSB için hukuki sürecin tamamlandığını müjdeledi. Türkiye’nin en büyük yatırımcısı ile görüşüldüğünü aktaran Başkan Adayı Özlü, Akçakoca’ya milyar dolarlık büyük bir tesis kurulacağını ifade etti.

Özlü, bu yatırım sayesinde yaklaşık 800 kişinin çalışacağını ve bunun Akçakoca’ya çok büyük bir ivme kazandıracağını belirtti.

Özlü, konuşmasında Başkan Yemenici’den övgü ile söz ederken çok çalışkan bir başkan olduğunu, tek bir çivi çakmayanların eleştiride bulunduğunu sözlerine ekledi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri