COŞKULU KALABALIKLA BAŞVURUSUNU YAPTI

Gündem 13 Kasım 2018 14:01
Videoyu Aç COŞKULU KALABALIKLA  BAŞVURUSUNU YAPTI
A
a

2014 yılında da Gümüşova Belediye başkanlığına talip olan Gümüşova İlçe Milli Eğitim Müdürü Ersoy Gündoğdu, görevinden istifa ederek, AK Parti’den aday adaylığı için yine başvuruda bulundu.

 

 

Gümüşova İlçe Milli Eğitim Müdürü Ersoy Gündoğdu, görevinden istifa ederek, kalabalık ve coşkulu bir grubun desteğiyle Gümüşova Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunu gerçekleştirdi.

Başvuru esnasında açıklamalarda bulunan Gündoğdu, ilk olarak kendisini tanıtarak, eğitim camiasına başladıktan sonra hayalinin Gümüşova’ya edebiyat öğretmeni olarak atanmak olduğunu dile getirdi. Bu hayalini gerçekleştirmekten ötürü son derece mutlu olduğunun altını çizen Gündoğdu, 2005-2014 yılları arasında Anadolu Lisesi Müdürlüğü yaptığını, 2014 yılında da Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı başvurusunda bulunduğunu paylaştı.

2014 yılında da İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevinden aday adaylığı başvurusunda bulunmak için istifa ettiğini belirten Ersoy Gündoğdu, Gümüşova ile ilgili hayalleri olduğunu, bunları gerçekleştirmeyi çok arzuladığını ifade ederek, “Allah utandırmasın ve Rabbim yardımcımız olsun.” diyerek alkışlar eşliğinde sözlerine son verdi.

AK Parti Gümüşova İlçe Başkanı Cihan Ünal ise Türkiye’nin en genç ilçe başkanı olarak bu kadar kalabalık ve coşkulu bir adaylık başvurusu almanın ona nasip olmasından oldukça gurur duyduğunu ifade etti.

İlk aday adaylık başvurusunu Ersoy’dan aldığını ifade eden Ünal, başvuru sürecinin Cuma gününe kadar uzatıldığı bilgisini paylaşarak, Gümüşova için kim hayırlı olacaksa genel merkez tarafından kim uygun görülürse başlarının tacı olduğunu ve teşkilatla birlikte canla başla çalışacaklarını sözlerine ekledi.

Açıklamaların ardından Gündoğdu, coşkulu kalabalık ve alkışlar eşliğinde başvuru dosyasını İlçe Başkanı Cihan Ünal’a teslim etti.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri