ÇİLİMLİ'DE YENİ GÖREVLENDİRME

Gündem 28 Haziran 2019 18:17
Videoyu Aç ÇİLİMLİ'DE YENİ GÖREVLENDİRME
A
a

Çilimli'de 1 yılı aşkın süredir vekaleten yürütülen kaymakamlık görevine yine vekaleten atama yapıldı. Yeni Çilimli Kaymakam Vekili Sinan Korkmaz oldu.

6 Eylül 2018 tarihli İçişleri Bakanlığı kararıyla Çilimli Kaymakam Vekilliği görevine atanan   Rumeysa Sena Kurt, İçişleri Bakanlığı'nın Ankara'da düzenlenen dil eğitimi katılması dolayısıyla ilçeden ayrılmıştı. 1994 Düzce doğumlu olan ve şehri iyi tanıyan Kurt, görev yaptığı 1 yılı aşkın süre zarfında, halkla iç içe olması ve köylere gerçekleştirdiği ziyaretlerle takdir toplamıştı. Kurt'un eğitime katılması nedeniyle boşalan Çilimli Kaymakamlığı koltuğuna vekaleten atama yapıldı.

 

İçişleri Bakanlığı’nın 30 Mayıs 2019 tarihli onayıyla Çilimli'nin yeni Kaymakam Vekili Sinan Korkmaz oldu. Korkmaz, 10 Haziran itibariyle ilçedeki görevine başladı.

 

Çilimli Kaymakamı Sinan Korkmaz kimdir?

1990 yılında İstanbul Şişli’de doğdu. Aslen Rize Kalkandereli olan Korkmaz, ilk öğrenimini Beykoz’da, orta öğrenimini Üsküdar’da tamamladı. 2008 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Kamu Yönetimi bölümünü kazandı ve 2013 yılında buradan mezun oldu. Özel sektörde bir süre yöneticilik yaptıktan sonra 2 Eylül 2018 tarihinde yapılan Kaymakam Adaylığı sınavını başarı ile geçerek 11 Mart 2019 tarihinde mesleğe giriş yaptı. Düzce ilinde merkez stajı, Antalya’nın Demre ve Düzce’nin Gümüşova ilçelerinde kaymakam refikliği stajlarını tamamladıktan sonra İçişleri Bakanlığı’nın onayıyla 10 Haziran'da Çilimli'de göreve başladı. 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri