ÇALIŞMALAR HIZLANDI

Gündem 13 Kasım 2018 15:35
Videoyu Aç ÇALIŞMALAR HIZLANDI
A
a

Kış aylarının yaklaşması ile birlikte sahadaki çalışmalarını hızlandıran Düzce Belediyesi, asfalt ve yama çalışmalarına devam ediyor. Ayrıca yol kenarlarındaki ağaçlar da budama ve bakımdan geçiriliyor.

 

Bozuk olduğu belirlenen yollarda devam eden çalışmalar kapsamında bu kez de Çay Mahallesi'ndeki sıkıntılar gideriliyor. Kış öncesi trafik akışında olumsuzluk yaşanmaması için yollardaki bozuk yerlere yama yapılıyor. Program dahilinde çalışmalarını sürdüren Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı yama ekiplerinin Çay Mahallesi'nin ardından hava şartlarının uygun olması halinde yollardaki onarımlara aralıksız devam edeceği belirtildi.

 

"Konuralp’te asfaltsız sokak kalmayacak"

Düzce Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü ekipleri ayrıca Konuralp genelinde de çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Konuralp Şehit Murat Demir Mahallesi'nde asfaltlama işlemi sürüyor.

Antik kentin tarihi dokusuna uygun döşenen küp taş sokaklarda yapılan bakım-onarım dışında asfalt ihtiyacı olan mahallelerde de asfaltlama işlemini sürdüren ekipler, Şehit Murat Demir mahallesinde ve çevresinde asfaltlamaların hava şartları uygun olduğu sürece devam edeceğini belirtti. Asfaltsız tek sokak kalmayacağını belirten Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler hazırlanan çalışma programı çerçevesinde asfalt işleminin devam edeceğini ifade etti.

 

Kış öncesi bakım...

Öte yandan Düzce Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü'ne bağlı ekipler tarafından Hastane Caddesi'nde ağaç budama çalışmaları devam ediyor. Yol kenarlarında, park ve bahçelerde kuruyan, tehlike arz eden, dalları kırılan ağaçların budama ve bakımları yaklaşan kış dönemi öncesinde yapılıyor. Hastane Caddesi üzerinde devam eden budama işlemi cadde boyunca Aziziye Mahallesi istikameti yönünde tamamlanacak.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri