ÇAKMAK: DÜZCE’YE HİZMETE TALİBİM

Siyaset 15 Kasım 2018 18:17
Videoyu Aç ÇAKMAK: DÜZCE’YE HİZMETE TALİBİM
A
a

Şimdiye kadar birçok ismin Düzce Belediye Başkanlığı’na talip olduğu AK Parti’de son başvuru İstanbul Düzceliler Derneği Kurucular Kurulu Üyesi Faruk Çakmak’tan geldi. Heyecanlı olduğunu ve kimseyi mahcup etmeyeceğini belirten Çakmak, “Her şey Düzce’miz için. İyi bir hazırlık yaptık. Kendimizi Düzce için hazırladık. Düzce’ye hizmete talibiz.” dedi.

 

AK Parti’de belediye başkan aday adaylığı başvuru süreci devam ederken müracaatlar da sürüyor. Düzce Belediyesi için son olarak aday adaylığı başvurusunda bulunan isim İstanbul Düzceliler Derneği Kurucular Kurulu Üyesi Faruk Çakmak oldu. AK Parti’nin farklı kademelerinde görev aldığını ve bu göreve de hazır olduğunu ifade eden Çakmak, genel merkezin takdirini beklediğini belirtti.

Kendimizi Düzce için hazırladık.”

Aday adaylığı başvurusu ardından kameralar karşısına geçen Faruk Çakmak, “Her şey Düzce’miz için. İyi bir hazırlık yaptık. Kendimizi Düzce için hazırladık. Düzce’ye hizmete talibiz. İnşallah partimiz bizim üzerimizde takdir buyurursa, Düzce’ye çok güzel kazanımlar sağlayacağımı belirtmek isterim.” dedi.

Sadece Genel Merkez’in takdirini bekliyoruz”

Partide uzun zamandır görev aldığını ve başkanlık için hazır olduğunu söyleyen Çakmak, “AK Parti’nin kurucularındanım. Pendik’te 2009 yılında aday adaylığım var. Partinin her kademesinde hatip olarak, delege olarak yönetimde çalıştım. Bu kez nasip Düzce’de oldu. Düzce’de teşkilat arkadaşlarımız ve başta başkanımız olmak üzere, iyi bir çalışma yapacağımızı söyleyebilirim. Eğitimciyim ve yaşam koçuyum. Her şeyimizle hazırız. Heyecanımız yüksek. Sadece genel merkezin takdirini bekliyoruz. Umarım Düzce’ye çok güzel şeyler katarız.” ifadelerini kullandı.

Kazanan Düzce olsun”

Seçilmesi durumunda kimsenin mahcup olmayacağını dile getiren Çakmak, “Seviyoruz çalışmayı. Memleketimize olan büyük bir sevgimiz var. Biz burada bütün memleketimizden destek bekliyoruz. İnanın kimse mahcup olmayacak. Kazanan Düzce olsun.” şeklinde konuştu.

Çakmak, katılımcılara teşekkür ederek açıklamasını sonlandırdı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri
pakm