CABOĞLU’NDAN AK PARTİLİ VEKİLLERE:

Gündem 12 Ekim 2018 14:01
Videoyu Aç CABOĞLU’NDAN AK PARTİLİ VEKİLLERE:
A
a

MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, AK Parti Düzce Milletvekilleri Fahri Çakır ve Ayşe Keşir’e, “Ümit Yılmaz’ı yalnız bırakmayın. Düzce için hep birlikte çalışalım.” çağrısında bulundu.

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, yaptığı yazılı basın açıklamasında, AK Parti Milletvekilleri Fahri Çakır ve Ayşe Keşir’in, Düzce’nin sorunlarına karşı duyarsız olduğunu savundu.

Düzce’nin geleceği için siz de bu taşın altına elinizi koyun”
Düzce milletvekillerine, “Düzce için güç birliği yaparak, Düzce’nin ve halkımızın sorunlarını hep birlikte çözelim. Sahada Ümit Yılmaz’ı yalnız bırakmayın.” çağrısı yapan Caboğlu, “Düzce’nin birçok sorunu var. Bu sorunların çözümü için sayın Milletvekilimiz Ümit Yılmaz, canını dişine takarak gece-gündüz çalışıyor. Bunu Düzce kamuoyu çok biliyor. Takdir edersiniz ki, bazı sorunlar tek bir kişinin çalışması ile çözülmez. AK Parti Düzce milletvekillerine sesleniyorum, Düzce’nin geleceği, kalkınması, sorunların çözülmesi için, siz de bu taşın altına elinizi koyun.” ifadelerini kullandı. 

Milletvekilimiz Ümit Yılmaz, Ankara’da yoğun bir tempoda çalışıyor”
MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz’ın Düzce’nin sorunları ile ilgili Ankara’da yoğun bir tempoda çalıştığını kaydeden Caboğlu, şöyle devam etti: “Bizler, kendi memleketimizin kalkınması, sorunlarımızın çözülmesi için siyaset yapıyoruz. Şunu unutmamak gerekir ki, Düzce Ankara ve İstanbul’un arasında sıkışmış, gelişmemiş tek il. İlimizin kalkınması, sanayinin güçlenmesi, çevre yollarının tamamlanması, altyapı gibi sorunların ortadan kaldırılması için, Milletvekilimiz Ümit Yılmaz, Ankara’da yoğun bir tempoda çalışıyor. Meclis kürsüsünden, Düzce’nin sorunlarını tek tek gündeme getiriyor. Biz aynı hassasiyeti diğer AK Partili milletvekillerinden de bekliyoruz.”

Düzce Belediye Başkanlığı’nı alarak, halkımıza daha iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz”
2019’un mart ayında yapılacak yerel seçimlere yönelik de değerlendirmelerde bulunan Caboğlu, şu ifadelere yer verdi: “Milliyetçi Hareket Partisi olarak, önümüzdeki yerel seçimlere yönelik aday adaylığı sürecinde, partimizin çalışmaları devam etmektedir. Buna bağlı olarak, partimizde yoğun bir aday adayı müracaatı olacağını, buradan Düzce kamuoyuna duyurmak istiyorum. Aday adaylığı başvurusu yapan ve aday adayı olmak isteyen arkadaşlarımız, hepsi birbirinden kaliteli, Düzce’nin menfaatleri için çalışacak ve halkımız tarafından kabul görecek birbirinden değerli arkadaşlarımızdır. Bu doğrultuda, öncelikle Düzce Belediye Başkanlığı’nı alarak, halkımıza daha iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.”
 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri