BİR KERE OLSUN YETKİ VERİN, GÖRECEKSİNİZ Kİ…

Siyaset 4 Haziran 2018 15:53
Videoyu Aç  BİR KERE OLSUN YETKİ VERİN, GÖRECEKSİNİZ Kİ…
A
a

Cumhuriyet Halk Partisi Düzce Milletvekili Adayları Zafer Teber ve İlknur Başak Tütüncü, Türkiye Muhtarlar Derneği Düzce Şube Başkanı Yaşar Çengel ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Ziyaret sırasında muhtarlardan destek isteyen Teber, “Bizlere bir kere olsun görev ve yetki verin. İnanın göreceksiniz ki Düzce’nin sorunlarını en iyi bilenlerden birisiyim.” ifadesinde bulundu.

CHP milletvekili adayları seçim turlarına devam ediyor. Adaylar Zafer Teber ve İlknur Başak Tütüncü’nün bu kez adresi muhtarlar oldu.Adaylar, Türkiye Muhtarlar Derneği Düzce Şube Başkanı Yaşar Çengel ve dernek yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin kendilerine verdiği cesaretle milletvekili adayı olduklarını kaydeden Teber ve Tütüncü, Düzce’nin sorunlarını iyi bildiklerini ve Düzce’ye hizmet etmeye talip olduklarını kaydetti.

Düzce’ye bir çivi kim çakıyorsa onun görevde olmasını istiyoruz”
Çengel ise iki adayı tebrik ederek, hangi partiden olursa olsun Düzce’ye bir çivi kim çakıyorsa onun görevde olmasını istediklerini belirtti.CHP Düzce 1. Sıra Milletvekili Adayı Zafer Teber, muhtarlar ile vatandaş arasında iyi bir iletişim olması gerektiğini savunurken, vatandaşların mağdur olmamaları için muhtarlar ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştıklarını kaydetti.

Bizlere bir kere olsun görev ve yetki verin, inanın göreceksiniz”
Göreve gelmeleri halinde muhtarların sorunlarını dile getireceklerini ve çözüme katkı noktasında çalışmalara her zaman hazır olduklarını kaydeden Teber, “Hükümet tarafından ülkenin özellikle bazı kesimlerinde ki kişilere taviz vermenin amaçlandığını, bazı kesimleri memnun etmek uğruna ülkenin geri kalanının mağdur olmasını ve bir takım kişilerin art niyetli olduğunu görüyoruz. Bizlere bir kere olsun görev ve yetki verin. İnanın göreceksiniz ki Düzce’nin sorunlarını en iyi bilenlerden birisiyim. Sorunların çözülmesi için gereken tüm çalışmaları yapacağımızdan şüpheniz olmasın. 24 Haziran seçimlerinde inandığımız yolda yürüyeceğiz. Milletimizin vereceği kararla birlik ve beraberlik içerisinde iktidara yürüyeceğiz.” ifadesinde bulundu.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri