BEYAZ MASA ARTIK CEPTE!

Gündem 25 Mart 2020 14:31
Videoyu Aç BEYAZ MASA ARTIK CEPTE!
A
a

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün daha önce sinyalini verdiği “Beyaz Masa Mobil Uygulaması” hayata geçirildi. Vatandaşlara bir cep telefonu kadar yakın olmayı sağlayan uygulama ile daha hızlı ve etkin hizmet verilmesi amaçlanıyor.

Artık Düzceliler, Düzce Belediyesi’ne gitmeden tüm talep ve şikâyetlerini “Beyaz Masa Mobil Uygulaması” ile daha kolay ve daha hızlı şekilde belediyeye iletebilecek. Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün talimatı doğrultusunda hayata geçirilen “Beyaz Masa Mobil Uygulaması” Düzceliler’e büyük kolaylıklar sağlayacak.
Belediye Başkanı Faruk Özlü, resmi sosyal medya hesabından konu ile ilgili yaptığı paylaşımda, “Belediye hizmetlerimizle ilgili talep ve önerilerinizi artık Beyaz Masa mobil uygulamamız üzerinden bize anında bildirebilir, çözüm sürecini yakından takip edebilirsiniz.” ifadelerini kullandı.
Özlü en iyi hizmette kararlı!
Çoğu zaman vatandaşın şikayetlerine geri dönüş yapılmadığı eleştirisi yöneltilen Beyaz Masa’da sil baştan yapılan düzenleme ve hayata geçirilen yeni uygulamalar ile daha verimli ve etkin hizmet sunulması hedefleniyor. Halkın daha çok mahallelerinde yaşanan sıkıntı ve beklentileri ilettiği Beyaz Masa’nın verdiği hizmeti çok önemseyen Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, ilerleyen dönemde Beyaz Masa’yı sadece başvuru mercii değil, daha profesyonel bir yaklaşımla vatandaşa dokunacak bir yapıya büründürmeyi amaçlıyor.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri
tso11