BAYRAKTAR'IN GİRİŞİMLERİ SONUÇ VERDİ

Gündem 14 Mart 2019 16:55
Videoyu Aç BAYRAKTAR'IN GİRİŞİMLERİ SONUÇ VERDİ
A
a

Kaynaşlı Belediye Başkanı Erol Bayraktar'ın kente kazandırmak için önemli girişimlerde bulunduğu TOKİ Projesi yapım aşamasına geldi. TOKİ, Kaynaşlı'ya bağlı Çele Köyü Karaağaç mevkiinde 132 konutluk projeye 29 Nisan'da başlıyor. Ayrıca aynı gün pazaryeri için de kazma vurulacak.

Göreve geldiği ilk günden bu yana Kaynaşlı'nın kalkınması ve daha modern bir kent haline gelmesi için önemli çalışmalara imza atan Kaynaşlı Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Erol Bayraktar, TOKİ Projeleri'ni her zaman gündeminin üst sıralarında tuttu. Bu doğrultuda daha önce yapılan TOKİ Konutlarına yenilerinin eklenmesi için Ankara nezdinde görüşmeler yapan Bayraktar, Çele Köyü sınırlarına yeni bir proje kazandırdı. Geçtiğimiz yıl projesi tamamlanan ve Kasım-Aralık aylarında başvuruları alınan projenin başlaması dört gözle bekleniyordu. Hava şartlarının inşaata elverişli hale gelmesi ile birlikte TOKİ, Kaynaşlı'nın Çele Köyü’ne yapılacak 132 konutun yapım çalışmalarının önümüzdeki ay start alacağını duyurdu. Konut projesi ile birlikte merkez mahalle pazaryeri inşaatı ve çevre düzenlemesi için de 29 Nisan tarihinde ilk kazma vurulacak.

Bayraktar'ın yoğun çabası ile yapılacak 132 TOKİ konut ve pazaryeri ile kentin barınma ve kapalı pazar yeri noktasında yaşadığı eksiklik giderilmiş olacak.

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri