BAŞSAVCI DÜZGÜN BASINLA BULUŞTU

Gündem 7 Aralık 2017 11:56
Videoyu Aç BAŞSAVCI DÜZGÜN BASINLA BULUŞTU
A
a

Düzce Cumhuriyet Başsavcısı Savaş Düzgün, Düzce’de bulunan yerel ve ulusal medya temsilcileriyle düzenlenen kahvaltı organizasyonunda bir araya geldi. Düzgün organizasyonda, 6 ile hitap edecek Adli Tıp Şube Müdürlüğü’nün temelinin 2018 yılında atılacağını açıkladı.

Düzce Cumhuriyet Başsavcısı Savaş Düzgün, Basın Savcısı Oğuzhan Yalçınkaya, Müracaat Savcısı Ömer Faruk Öz ve Uzlaştırmacı Savcı Mert Demirci Düzce Adliyesi’nde düzenlenen kahvaltı organizasyonunda yerel ve ulusal medya temsilcileri ile bir araya geldi.Düzgün, basın mensuplarıyla tek tek tokalaşarak ilgilendi. Karşılıklı sohbet ortamında gerçekleşen organizasyonda basın mensuplarının soruları alanlarında uzman savcılarca içtenlikle cevaplandırılarak temsilcilerin yaşadığı sorunlar dinlendi.

Temeli 2018 yılında atılıyor
Düzgün ayrıca, Küçük Melen Köprüsü mevkiinde bulunan eski şeker pancarı deposu arazisinin olduğu alanda 10 bin metrekarelik tahsisi yapılan ve 6 ile hitap edecek Adli Tıp Şubesi Müdürlüğü’nün temelinin 2018 yılında atılacağını açıkladı.

Eski Cezaevi değerlendirilecek
Fevzi Çakmak Mahallesi’nde bulunan eski cezaevini ise yeniden değerlendirmek istediklerini söyleyen Düzgün, denetimli serbestlik hükümlülerinin topluma kazandırılmasını amaçlayan bir proje hazırlayarak Adalet Bakanlığı’na sunacaklarını belirtti.

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri