BARIŞ PINARI’NA DESTEK ETKİNLİĞİ

Gündem 17 Ekim 2019 17:00
Videoyu Aç BARIŞ PINARI’NA DESTEK ETKİNLİĞİ
A
a

Türkiye'nin güney sınırlarındaki terör tehdidine karşı başlattığı Barış Pınarı Harekatı, başarılı operasyonlarla devam ederken, Düzce'de destek etkinlikleri de sürüyor. Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz ve personeli, her zaman arkasında olduklarını belirttikleri Mehmetçiklere asker selamı gönderdi.

Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK), Suriye Milli Ordusu ile Suriye'nin kuzeyinde terör örgütleri YPG/PKK ve DEAŞ'a karşı yürüttüğü Barış Pınarı Harekatı devam ederken, Türkiye’nin yüreği de Mehmetçikle birlikte atıyor.
Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, Suriye’nin kuzeyine yönelik olarak gerçekleştirilen Barış Pınarı Harekatı'na destek olmak amacıyla, bina bahçesinde toplanan personeliyle birlikte İstiklal Marşı okuduktan sonra ‘Asker Selamı’ verdi.Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın çağrısı ile belediye önünde bir araya gelen başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri, kurum müdürleri ile belediye çalışanları, Suriye’nin kuzeyinde gerçekleştirilen Barış Pınarı Harekatı’na destek amacıyla göndere Türk Bayrağı çekti.
Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından operasyona katılan Mehmetçiğe destek amacıyla asker selamı verildi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri