BAHÇEŞEHİR OTOBÜS GÜZARGAHLARI DEĞİŞTİ

İlçe Haber 3 Kasım 2020 16:55
Videoyu Aç BAHÇEŞEHİR OTOBÜS GÜZARGAHLARI DEĞİŞTİ
A
a

Düzce trafiğinin en yoğun olduğu noktalardan biri olan Düzce-Bahçeşehir Bağlantı Yolu’nun Zahid Kevseri Bulvarı’na bağlandığı noktada başlatılan bakım çalışması işine gitmek isteyen vatandaşları çileden çıkarttı. Sabah saatlerinde kapatılan yol nedeniyle araçların yönlendirildiği D-100 Karayolu Çoban Kavşağı’nda trafik kilitlendi, uzun araç kuyrukları oluştu. Diğer taraftan 3 g

Düzce-Bahçeşehir Bağlantı Yolu’nun Zahid Kevseri Bulvarı’na bağlandığı noktada Düzce Belediyesi ve karayolları ekipleri tarafından başlatılan asfalt yenileme çalışmaları trafiği olumsuz etkiledi.  
Sabahın erken saatlerinde kapatılan çok nedeniyle D-100 karayoluna yönlendirilen araçlar, normal zamanlarda bile yoğun olan Çoban Kavşağı’nda trafiği kilitlendi. Oluşan uzun araç kuyrukları nedeniyle işine gitmek isterken yolda kalan vatandaşlar duruma isyan etti. Okullarına yetişmek isteyen öğrenciler de bu durumdan nasibini aldı. Trafiğin en yoğun olduğu saatte yenileme çalışması yapılmasına kimse bir anlam veremedi.
Öte yandan çalışmalar nedeniyle yolun yaklaşık 200 metrelik bölümü trafiğe kapatıldı.
Bahçeşehir otobüs güzargahları değişti
Öte yandan Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ve karayolları tarafından Zahid Kevseri Bulvarı’nda 3 gün sürecek kazıma ve asfaltlama çalışması dolayısıyla Bahçeşehir-Düzce Merkez otobüs hatlarında geçici olarak değişiklik yapıldı. Düzce Ulaşım A.Ş, yol çalışması dolayısıyla güzergâh değişikliğine gitti. Vatandaşların Çoban Atatürk Bulvarı, Çoban kavşağı ve Metek Toki içinden geçerek Bahçeşehir’e ulaşacakları ve Düzce Merkez’e de Metek Toki güzergahı üzerinden ulaşacakları belirtildi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri