AVM’DE ONLARCA MAĞAZA KEPENK İNDİRDİ

Gündem 19 Mart 2020 17:05
Videoyu Aç AVM’DE ONLARCA MAĞAZA KEPENK İNDİRDİ
A
a

Yeni tip koronavirüsü nedeniyle Türkiye’deki zincir mağazaların birçoğu geçici süre kapatma kararı aldı. Kararın ardından Düzce Krempark AVM’deki çok sayıda mağaza kepenk indirirken, faaliyette olanların sayısı 5’e kadar düştü.

Türkiye'nin önde gelen mağazaları koronavirüsü salgını karşısında mağazalarını kapatma kararı aldı. Özellikle ünlü giyim markalarından art arda yapılan açıklamalarda koronavirüs tedbirleri kapsamında Türkiye genelindeki mağazaların kapatılması yönünde karar alındığı bildirildi.
Bu doğrultuda her gün binlerce insanın ziyaret ederek, alışveriş yaptığı şehir merkezindeki Krempark AVM’de koronavirüsü salgını krizi yaşanmaya başladı.
Birçok büyük markanın faaliyet gösterdiği Krempark AVM’de zincir mağazaların yanı sıra yerel işletmeler de geçici süreyle kepenk indirdi. 64 işletmenin bulunduğu Krempark AVM’de sadece 5 işletmenin faaliyetlerine devam ettiği öğrenildi.
AVM’yi ziyaret eden vatandaşların oranında büyük oranda düşüş yaşanırken, hem salgın ihtimali hem de müşteri azlığı nedeniyle AVM’de bulunan 5 işletme dışında bütün işletme ve mağazalar kepenk indirdi.
Öte yandan önümüzdeki kritik 3 haftada çok fazla ziyaret edilen kapalı alanlar olmasına bağlı olarak salgının yayılmasına zemin hazırlayan Türkiye genelindeki tüm AVM’lerin kapatılması gündeme geldi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri