ALTYAPISIZLIK İSYANI!

Gündem 16 Mayıs 2018 12:36
Videoyu Aç ALTYAPISIZLIK İSYANI!
A
a

Merkeze bağlı Kazukoğlu Mahallesi’nde altyapı çalışmalarının yarım bırakılması hizmet gitmeyen bölgede tepki seslerinin yükselmesine neden oldu. Uzun süredir beklenen kanalizasyon çalışmalarının Tepecik mevkiine kadar yapılması yüzünden burada ikamet eden vatandaşlar sıkıntılı günler yaşamaya devam ediyor. Altyapı olmadığı için sık sık bahçesini su bastığından dert yanan mağdur bir vatandaş, kendisi ile aynı durumda pek çok vatandaş olduğunu söyledi.

Düzce’de çözüm bekleyen altyapı sorunlarına her gün bir yenisi daha ekleniyor. Bu kez tepkinin adresi merkeze bağlı Kazukoğlu Mahallesi Tepecik mevkii oldu.Mahallenin büyük kısmında yapılan kanalizasyon çalışmasının Tepecik mevkiinde yarım kalması bu bölgede yaşayan vatandaşları mağdur ediyor. Altyapı eksikliği yüzünden pek çok hanenin bahçesini su basması nedeniyle büyük sıkıntı yaşayan mahalleli, bu sorunun giderilmesi için yetkililerin çalışmaları bir an önce başlatmasını bekliyor.

Hiçbir şey yapamıyorum bahçemde”
Bataklığa dönüştüğünü iddia ettiği bahçesine, sebze ekemediğinden yakınan bölge sakinlerinden bir vatandaş, yaşadığı mağduriyeti şu sözlerle anlattı: “Burada altyapı sorunu var. Su içinde tarlam. Hiçbir şey yapamıyorum bahçemde. Şu marketin oraya kadar getirdiler. Buradan döndüler geri, bu tarafa getirmediler. Bizi gerilediler. Bizim altyapımız yok. Bahçemi su bastı, bataklık içinde.”

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
sondakika SON DAKİKA
  • 15:55
  • 15:04
  • 14:34
  • 16:14
  • 09:25
  • 17:08
  • 17:04
  • 15:05
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri