ALİBEYKÖY DÜZCE MAÇINA İTİRAZ ETTİ TFF KABUL ETMEDİ

Spor 19 Ekim 2018 16:51
Videoyu Aç ALİBEYKÖY DÜZCE MAÇINA İTİRAZ ETTİ  TFF KABUL ETMEDİ
A
a

Alibeyköy Spor Kulübü, Düzcespor maçında aldığı ceza nedeniyle tahkim kuruluna başvurarak, karara itiraz etti. TFF bu itirazı kabul etmeyerek kararı onadı.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Alibeyköy Spor Kulübü'nün Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK)'nun 11 Ekim 2018 tarihli kararına itirazını inceledi.
Düzcespor taraftarlarının taşlı saldırıya maruz kaldığı olaylarla ilgili verilen karara Alibeyköyspor Kulübü’nün yaptığı itiraz kabul edilmedi.
Türkiye Futbol Federasyonu yapılan müzakere neticesinde kararı onadığını şöyle açıkladı:
“Alibeyköy Spor Kulübü'nün taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle FDT'nin 52/2. maddesi uyarınca 7.500,00 TL para cezası ile cezalandırılmasında sübut, hukuki niteleme ve cezanın tayini bakımından bir isabetsizlik bulunmadığı anlaşıldığından başvurunun reddi ile cezanın onanmasına, oybirliği ile Alibeyköy Spor Kulübü'nün merdiven boşluklarının boş bırakılmaması nedeniyle FDT'nin 49/3. maddesi uyarınca 5.000,00 TL para cezası ile cezalandırılmasında sübut, hukuki niteleme ve cezanın tayini bakımından bir isabetsizlik bulunmadığı anlaşıldığından, başvurunun reddi ile cezanın onanmasına, oybirliği ile karar verdi.” denildi.
 
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri