AKPINAR MAHALLESİ YENİ ASFALTA KAVUŞTU

Gündem 15 Kasım 2018 18:12
Videoyu Aç AKPINAR MAHALLESİ YENİ ASFALTA KAVUŞTU
A
a

Yollarına uzun zamandır yama yapıldığını belirterek yeniden yama yapılmasına karşı çıkan Akpınar Mahallesi halkının yeni asfalt talebi karşılık buldu. Düzce Belediyesi’nden yollarına yeni asfalt dökülmesini isteyen mahalle halkının bu istekleri dün bizzat Belediye Başkanı Dursun Ay’ın hazır bulunduğu bir ortamda yerine getirildi.

 

Akpınar Mahallesi halkının asfalt sorununu geçen hafta yaptığımız haberle gündeme getirmiştik. Mahalle yoluna devamlı yama yapılması nedeniyle artık kullanılamaz hale geldiğini belirten mahalleliler asfalt istediklerini dile getirmişti.

Mahallede yürütülen doğalgaz hattı çalışmasının ardından bozulan yollara bir kez daha yama yapmak için gelen Düzce Belediyesi ekiplerinin önünü kesen vatandaşlar, çalışmaya müsaade etmeyerek, yama yapılmasını kabul etmediklerini ve asfalt istediklerini mikrofonlarımız aracılığıyla paylaşmıştı.

“Başkan gelsin, bize söz versin” diyerek seslerini Öncü Haber aracılığı ile duyuran mahalle halkının istekleri gerçekleşti. Haberimiz sonrasında mahallede incelemede bulunan belediye ekipleri asfalt yapılmasını uygun buldu ve gerekli çalışmaya başladı.

Yapılan çalışmaların ardından, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, mahalleye gelerek incelemelerde bulundu. Ay’a ziyarette eşlik eden Belediye Başkan Yardımcısı Özgür Sağlam ve Meclis Üyesi Selahattin Sert, mahalle muhtarı ile birlikte çalışmaları yerinde gördü.

Asfalt dökülen yolu inceleyen Başkan Ay, karşılaştığı öğrencilerle fotoğraf çektirdikten sonra bölgeden ayrıldı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri