AKÇAKOCA’YA YENİ BAŞHEKİM

İlçe Haber 29 Ağustos 2020 11:28
Videoyu Aç AKÇAKOCA’YA YENİ BAŞHEKİM
A
a

Akçakoca Devlet Hastanesi’nin yeni başhekimi belli oldu. Muğla’ya tayin olan Muzaffer Haldun Çolak’ın yerine İç Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapan Uz.Dr.Şeyma Bahşi Arslan, Akçakoca Devlet Hastanesi Başhekimi olarak atandı.

Akçakoca Devlet Hastanesi’nde Başhekimlik görevini sürdüren Muzaffer Haldun Çolak’ın Muğla’ya tayin olmasının ardından yeni başhekim belli oldu. Akçakoca Devlet Hastanesi Başhekimliğine Uz.Dr.Şeyma Bahşi Arslan atandı. Arslan, 2019 yılından beri Akçakoca Devlet Hastanesi’nde İç Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapmaktaydı. Yeni Başhekim Arslan, bugün itibariyle görevine başladığı öğrenildi.
İL SAĞLIK MÜDÜRÜ YILMAZ’DAN ZİYARET
İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, Uz.Dr.Şeyma Bahşi Arslan’ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Arslan ile bir süre sohbet eden Yılmaz, hastanenin son durumu hakkında bilgiler alarak yeni görevinde başarılar diledi. Arslan, ziyareti için İl Sağlık Müdürü Yılmaz’a teşekkür etti.
UZ.DR. ŞEYMA BAHŞİ ARSLAN KİMDİR?
 1 Ocak 1989 tarihinde Ağrı'da doğdu.  Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültes’nden  2012 yılında mezun oldum.  3 yıl süreyle Erzincan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Pratisyen Hekim olarak görev yaptı.  2015-2019 yılları arasında Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi  İç Hastalıkları A.B.D dalında ihtisasımı  tamamlayan Arslan, 2019 yılından itibaren Akçakoca Devlet Hastanesinde İç Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapmaktaydı.
 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri