AKÇAKOCA GÜZELLEŞİYOR

İlçe Haber 30 Nisan 2020 15:39
Videoyu Aç AKÇAKOCA GÜZELLEŞİYOR
A
a

Akçakoca’nın daha modern bir çehreye kavuşması için projelerini tek tek uygulamaya koyan Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın talimatları doğrultusunda kentin göbeğinde yakışmayan görüntü oluşturan Balıkçı Barınağı’nda düzenleme çalışmaları devam ediyor.

Akçakoca Belediyesi tarafından yürütülen Balıkçı Barınağı içerisindeki satıh ıslah çalışmaları hız kesmeden devam diyor.
Akçakoca Balıkçı Barınağı, Batı Karadeniz bölgesinin en önemli balıkçı limanlarından biri olma özelliği taşırken, barınağın kötü görünümü yıllardır düzeltilmeyi bekliyordu.
Balıkçıların ve vatandaşların senelerdir yapılmasını beklediği barınak içi düzenlemesi, Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın talimat verdiği çok yönlü ıslah çalışmasıyla başladı.
Liman içinin zemin ıslahı çalışmaları kapsamında son bir haftadır temel çalışmaları yapan ekipler, bugün de beton dökerek zemini düzeltmeye başladılar.
Akçakoca turzmi açısından da son derece önemli bir yere sahip olan Balıkçı Barınağı, ilçeye dışarıdan gelen ziyaretçilerin de ana uğrak adreslerinden birisi.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri