AK PARTİ VE MHP BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI VERDİ

Siyaset 23 Şubat 2021 15:33
Videoyu Aç AK PARTİ VE MHP BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI VERDİ
A
a

Akçakoca’da karşılık söylemlerle ‘çatırdama’ söylentileri neden olan Cumhur İttifakı gerilimi, ittifak ortağı iki partinin yöneticilerinin toplantısıyla son buldu. AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi, bir masa etrafında ‘Kazanan Akçakoca olsun’ diyerek buluşup birlik ve beraberlik mesajı verdi.

AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu’nun Öncü TV’de MHP’li Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz özelinde sarf ettiği bazı cümlelerle başlayan ve MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu’nun cevabıyla daha da gerilen ilişkilerde yumuşama sağlandı.
Akçakoca Kahvecisi’nde düzenlenen toplantıya Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı İlhami Caboğlu, AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi Akçakoca İlçe Başkanı Mustafa Özensel ile AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi Akçakoca Belediyesi Meclis Üyeleri katıldı.

İTTİFAK VURGUSU YAPILDI
Caboğlu, Özensel, Yanmaz ve Sarıoğlu başkanlığında yaklaşık 3 saat süren toplantıda Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin talimatları doğrultusunda Türkiye genelinde olduğu gibi Akçakoca’da Cumhur İttifakı çerçevesinde hareket edilmesi gerektiği vurgulandı.

UYUMLU HAREKET EDİLMELİ’
Karşılıklı görüş alışverişinin bulunulduğu toplantıda meclis üyeleri de tek tek söz alarak görüşlerini dile getirdi. Birlik ve beraberlik vurgusunun yapıldığı toplantıda Akçakoca’nın gelecek vizyonu için fikir birliğinde bulunan Cumhur İttifakı partileri, bundan sonraki çalışmalarda uyumlu biçimde hareket edilmesi gerektiğinin altı çizdi.
İttifak partilerinin “Kazanan Akçakoca olacak” vurgusu yaptığı toplantı fotoğraf çekimi ile son buldu. İki partinin problemlerin çözümüne yönelik istişare amaçlı bir araya gelerek ittifak vurgusu yapması, “Akçakoca’da Cumhur İttifakı çatırdıyor mu?” sorusunun da yanıtı oldu.
 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri