3 YENİ ARAÇ ALINDI…

Gündem 28 Mayıs 2020 17:33
Videoyu Aç  3 YENİ ARAÇ ALINDI…
A
a

Beyköy Belediyesi araç filosuna Belediye Başkanı Osman Kılıç’ın girişimleriyle 3 adet yeni araç alındı. Belediyenin araç filosuna Yol Süpürme Aracı, Kanal Açma Aracı ve tam donanımlı hasta nakil aracı kazandırıldı.

Beyköy Belediyesi, Koronavirüs Salgını ile mücadele çalışmalarının yanı sıra, ilçede yürütülen yatırım çalışmalarına da aralıksız devam ediyor. İlçenin hizmetlerinde kullanılmak üzere, Beyköy Belediyesi kendi imkanları ile Yol Süpürme Aracı alırken,  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın hibesi ile Kanal Açma Aracı ve Düzce İl Sağlık Müdürlüğü’nün hibesi ile tam donanımlı Hasta Nakil Aracı, belediyenin araç filosuna kazandırıldı.
Konu ile ilgili Öncü Haber’e açıklama yapan Belediye Başkanı Osman Kılıç, “Koronavirüs pandemisi ile ilgili mücadele çalışmalarımız devam ederken, beldemizdeki diğer çalışmalarımızı da aksatmadan yerine getirmeye devam ediyoruz. Bu kapsamda, beldemizin hizmetleri için gerekli olan 3 aracı, vatandaşlarımızın hizmetine kazandırdık.  Halkına daha kaliteli Hizmet edebilmek için kapsamda, belediyemiz imkanları ile satın alınan 4 m3 lük Yol Süpürme Aracı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın hibesi ile Kanal Açma Sistemi ve Düzce İl Sağlık Müdürlüğünün hibesi ile alınan ambulans bakım onarımı yapılarak hasta nakil aracı olarak halkımızın hizmetine hazır hale getirilmiştir.” dedi.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri