11 KASIM’DA AÇILIYOR

Gündem 7 Kasım 2018 17:29
Videoyu Aç 11 KASIM’DA AÇILIYOR
A
a

Uzun zamandır beklenen ve Düzce trafiğini büyük ölçüde rahatlatması umulan proje hayata geçiyor. Açılışına birkaç gün kala otoban bağlantı yolundaki çalışmaları incelemek üzere Karayolları Genel Müdürlüğü’nden 4 kişilik ekip Düzce’ye geldi. KGM ekipleri, yürütülen hızlı çalışmaların ardından 11 Kasım’da açılışın yapılacağı belirtti.

Düzce halkının, özellikle sürücülerin uzun zamandır bekledikleri bağlantı yollarından biri olan Beyköy Otoban Bağlantı Yolu ile ilgili çalışmanın tamamlanmak üzere olduğu öğrenildi. 29 Ekim’de açılması beklenen ancak olumsuz hava şartları nedeniyle geciktiği açıklanan bağlantı yolunun 11 Kasım’da hizmete gireceği öğrenildi.

Yapımı büyük ölçüde tamamlanmış olan bağlantı yolunda dün Karayolları Genel Müdürlüğü’nden gelen 4 kişilik ekip tarafından inceleme gerçekleştirildi. Otoban üzerinden Düzce’ye giriş çıkış bölümlerine yerleştirilen OGS ve HGS gişelerinde incelemeler de yapan ekip, yolda yürütülen diğer çalışmalarla ilgili de bilgi aldı.

Yapılan incelemelerin ardından daha önce 12 Kasım’da açılması beklenen yolun, yürütülen hızlı çalışma ile 11 Kasım’da açılmasının amaçlandığı bildirilirken, 10 Kasım Atatürk’ün ölüm yıldönümü ve 12 Kasım Düzce Depremi’nin yıldönümü arasında kalan bu günde, ortak bir etkinlik yapılmasının planlandığı öğrenildi.

KGM ekipleri yol güzergahındaki incelemelerin ve gerekli bilgi alışverişinin ardından alandan ayrıldı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri