“YENİ BİR ULAŞIM AĞI OLUŞTURACAĞIZ”

Gündem 22 Mayıs 2020 14:40
Videoyu Aç  “YENİ BİR ULAŞIM AĞI OLUŞTURACAĞIZ”
A
a

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, kentin trafik sorununu büyük ölçüde çözmesi beklenen Akınlar Mahallesi’nden geçen ve Çamköy Mahallesi’ne bağlanan bağlantı yolu çalışmalarını yerinde inceledi. Özlü incelemeler sırasında, “Düzce’nin çevresine yeni bir ulaşım ağı oluşturma çalışmalarımız sürüyor.” dedi.  

Akınlar Mahallesi ve Hal Kavşağı’ndan geçerek Çamköy Mahallesi’ne bağlanan yeni bağlantı yolu  çalışmaları, Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından devam ediyor. Çalışmaları yerinden inceleyen Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, çalışmaların kısa süre içerisinde tamamlanacağını ve bağlantı yolunun tamamlanmasının ardından Düzce’nin trafik sorununa büyük ölçüde çözüm olacağını söyledi.
Seçim döneminde verdikleri her sözü yerine getirmeye çalıştıklarını belirten Özlü, Düzce’nin çevresinde yeni bir ulaşım ağı oluşturacaklarını ifade etti. Bu yöndeki çalışmaların sürdüğünü kaydeden Özlü, “Yeni çevre yolları ile şehrin trafik yoğunluğunu azaltarak hem ilimizi kontrollü şekilde büyütmek hem de ulaşım master planımızı hayata geçirmek için çalışmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri