‘SÖNÜK’ SOKAK OLMAKTAN KURTULACAK

Gündem 21 Mayıs 2020 13:55
Videoyu Aç  ‘SÖNÜK’ SOKAK OLMAKTAN KURTULACAK
A
a

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, birkaç gün önce taleplerini ileten Postane Sokağı esnafının çağrısına kulak verdi. Postane Sokağı esnaflarını ziyaret eden Yanmaz, esnafın istediği şekilde bir sokak güzelleştirme çalışması başlattı.    

Konumu itibariyle Akçakoca’da ilginin az olduğu sönük sokaklardan biri olarak gösterilen Postane Sokağı’nın esnafları yeni bir proje ile sokağın canlandırılmasını istiyor. Bunun için topladıkları imzalı talep dilekçelerini birkaç gün önce Belediye Başkan Yardımcısı Yüksel Yılmaz’a ileten esnaflar, Akçakoca Belediyesi’nin şehir merkezinde yürüttüğü ışıklı peyzaj çalışmasını beğendiklerini belirterek, benzer dokunuşların sokaklarına da yapılmasını talep etti.  
Başkan Yanmaz, bugün o müjdeyi esnafa bizzat kendisi verdi. Postane Sokağı’na giderek esnaflarla bir görüşme yapan Başkan Yanmaz, kendilerinin tam olarak nasıl bir proje istediklerini sordu.
Esnafın fikir ve önerilerini kaydeden Başkan Yanmaz, çalışma arkadaşlarına talimat vererek projeye derhal başlanmasını istedi.
Akçakoca Postane Sokağı’nın çehresini değiştirecek ve esnafın gelirlerini arttıracak bu müjdeli haber üzerine esnaflar Başkan Yanmaz’a teşekkürlerini iletti.
 

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri