"SAĞLIK, BİRLİK, BARIŞ VE HUZUR GETİRSİN"

Gündem 18 Şubat 2021 10:16
Videoyu Aç "SAĞLIK, BİRLİK, BARIŞ VE HUZUR GETİRSİN"
A
a

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Regaib Kandili dolayısıyla yayımladığı mesajda, tüm İslam âleminin kandilini kutladı.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü bugün idrak edilecek Regaip Kandili nedeniyle bir mesaj yayımladı. Başkan Özlü, rahmet ve merhamet kapılarının ardına kadar açıldığı bu özel gecenin tüm insanlığın yaşadığı salgın hastalıktan bir an önce kurtularak sağlıklı günlere kavuşmasına vesile olmasını diledi.
Mübarek üç ayların manevi ikliminin ilk esintisi olan Regaib Kandili mesajında Başkan Özlü, şunları kaydetti: “Bizi bir kez daha bu ulvi ve kutsi döneme kavuşturan Rabbimize sonsuz hamd-u senalar ediyorum. Regaip demek arzulamak ve istemek demektir. O halde bizler de bu anlamlı geceyi dua ederek geçirelim. Manevi havayı fırsat bilerek toplum olarak birbirimize kenetlenip birlik ve berberliğimizi pekiştirelim. Kardeşlik ve beraberliğimizin güçlenmesine, insani ve ahlâki meziyetlerimizin yeniden yeşermesine gayret gösterelim. Regaib Kandili hürmetine; başta şehrimiz ve ülkemiz olmak üzere tüm insanlığın, içinden geçtiği bu salgın hastalık döneminden, sıkıntılarından bir an önce kurtulmasını temenni ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle; aziz milletimizin ve bütün İslam âleminin Regaip Kandili’ni kutluyor, sağlık, birlik, beraberlik, barış ve huzura vesile olmasını Cenab-ı Hakk’tan niyaz ediyorum. Ayrıca geçtiğimiz günlerde hain terör örgütleri tarafından Gara’da şehit edilen vatandaşlarımıza bir kez daha Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır diliyorum. Ruhları şad olsun. Hiçbir şehidimizin kanı yerde kalmamıştır, kalmayacaktır. Allah böyle alçak vatan hainlerine fırsat vermesin.”  
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri