“KÖPEKLERDEN ŞİKÂYETÇİYİZ, HERKESE SALDIRIYORLAR”

Gündem 27 Mayıs 2020 13:55
Videoyu Aç “KÖPEKLERDEN ŞİKÂYETÇİYİZ, HERKESE SALDIRIYORLAR”
A
a

4 günlük sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle köyde ekmek dağıtan Sinirci Köyü Muhtarı Muzaffer Demirel’e sokak köpekleri saldırdı. Başıboş köpeklerin saldırısı nedeniyle yaralanan Muhtar Demirel’e, kendi imkânları ile gittiği Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’nde kuduz aşısı yapıldı.  

Sinirci Köyü Muhtarı Muzaffer Demirel, 4 günlük sokağa çıkma kısıtlamasının son gününde, köy halkına ekmek dağıtımı yapıyordu. Dağıtım sırasında kalabalık halde gezen sokak hayvanlarının saldırısına uğrayan Demirel, bir sokak köpeği tarafından ısırıldı. Kendi imkanları ile Düzce Atatürk Devlet Hastanesine giden Demirel’e kuduz aşısı yapıldı.
Konu ile ilgili Öncü Haber’ e bilgi veren Sinirci Köyü Muhtarı Muzaffer Demirel, “Sokağa çıkma yasağı nedeniyle köylü vatandaşlara ekmek dağıtımı yapıyordum. Bu sırada, sokak köpeklerinin saldırısına uğradım. Bir köpek beni ısırdı. Bu nedenle Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’ne gittim. Burada kuduz aşısı yapıldı. Bir hafta boyunca da kuduz aşısı vurulacak. Biz Sinirci Köyü halkı olarak bu sokak köpeklerinden şikâyetçiyiz. Herkese saldırıyorlar. Çocuklarımız sokak köpekleri nedeniyle dışarıya çıkamıyor. Bu köpekleri arabalarla birileri buraya bırakıyor.” dedi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri