‘HİZMET DEĞİL EZİYET!’

Gündem 8 Temmuz 2018 17:42
Videoyu Aç ‘HİZMET DEĞİL EZİYET!’
A
a

Halka temiz içme suyu sağlama konusunda Düzce’deki bazı belediyelerin sınıfta kaldığı musluklardan akan pis sularla gözler önüne seriliyor. Merkez ve ilçelerden haber merkezimize ulaşan kirli su görüntüleri, gözleri içme suyu arıtma tesislerine çevirirken, su mağduru vatandaşlar “Bu hizmet değil, eziyet!” diyerek durum tepki gösteriyor. Son olarak Gümüşova’da kaydedilen ve içerisinde farklı boyut ve renklerde yabancı maddeler barındıran suyun vaziyeti, ‘Bu kadarına da pes!’ dedirtti.

Su sıkıntısı boyut değiştirdi!

Düzce’de su sıkıntısı artık boyut değiştirir oldu! Sık sık musluklardan akan çamurlu suyun eleştiri konusu olduğu şehirde bu kez çok farklı bir şikayet haber merkezimize ulaştı.

Musluktan yabancı maddeler dökülüyor

Renginde hiçbir sorun olmayan bir bardak suyun içerisine bakınca yabancı maddelerin olduğunu gören Gümüşovalı bir vatandaş kaydettiği görüntüyü Öncü Whatsapp İhbar Hattı’na gönderdi.

Mide bulandıran manzara!

Karşılaştığı manzara karşısında büyük şok yaşayan ve bu durumu haberleştirmemizi isteyen tepkili vatandaşın kaydettiği görüntülere bakıldığında, önce hiçbir tuhaflık sezilmiyor. Evindeki musluğu açan ve eline bir bardak alan vatandaş, suyu doldurup kamerayı bardağa yaklaştırdığında mide bulandıran bir manzarayla karşılaşılıyor.

Bu suyu nasıl içsinler!

İçerisinde turuncu renkle büyük bir madde olan bardağı boşaltıp tekrar dolduran Gümüşovalı vatandaş, bu kez beyaz renkli maddelerin olduğunu tek tek göstererek, “Bu suyu nasıl içelim?” mesajı verdi.

Temiz su sağlamak belediyelerin en başlı görevi

Gerekli altyapı ve arıtma tesisleri ile vatandaşa temiz içme suyu sağlamak belediyelerin en başlı görevleri arasında yer alırken, Düzce’de bu konuda yaşanan sıkıntılara her geçen gün yenilerinin eklenmesi dikkat çekiyor.

Yerel seçimler kapıya dayanmışken…

Adım adım yerel seçimlere yaklaşıldığı bir dönemde icraatları tekrar aday gösterilmelerine ayna tutacak olan başkanların su gibi önemli bir konuda sınıfta kalması koltuğun sallantıya uğrayabileceği yorumlarına neden olurken, Gümüşova’da çeşmelerden akan bu tuhaf su konusunda yetkililerin nasıl açıklama yapacağı merakla bekleniyor.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
sondakika SON DAKİKA
  • 14:18
  • 15:55
  • 15:04
  • 14:34
  • 16:14
  • 09:25
  • 17:08
  • 17:04
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri