“DÜZCE’YE GELMEYEN VEKİL İSTEMİYORUZ”

Siyaset 31 Mayıs 2018 14:46
Videoyu Aç “DÜZCE’YE GELMEYEN VEKİL İSTEMİYORUZ”
A
a

MHP Milletvekili Adayı Ümit Yılmaz, Aziziye Mahallesi’nde kurulan Perşembe Pazarı’nda tezgah açan esnafı ziyaret etti. Pazarcı esnafından destek isteyen Yılmaz’a bir esnafın yanıtı, “Ankara’dan Düzce’ye gelmeyen vekil istemiyoruz, biraz bizim içimize girin.” oldu.

Seçimlere az bir süre kala partilerin Düzce’deki gezi programları devam ediyor. MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, MHP Düzce Milletvekili Adayı Ümit Yılmaz ve parti yönetim kurulu üyeleri Aziziye Mahallesi’nde kurulan Perşembe pazarına giderek pazarcı esnafını ziyaret etti.

Artık bizim içimize girin”
Ziyaret sırasında esnafın halini de soran ve seçimler için destek isteyen Yılmaz’a bir pazarcı esnafı, “Bu seçimlerde Ankara’dan Düzce’ye gelmeyen milletvekilleri istemiyoruz. Artık biraz bizim içimize girin ve bizimle birlikte olun. Bütün haftayı Ankara’da geçirmeyin.” dedi.

Yerelle ilgili çözüm önerilerimiz var”
Esnaf ziyareti sırasında değerlendirmelerde bulunan MHP Düzce Milletvekili Adayı Ümit Yılmaz, bu seçimlerin önemine değinerek, “Seçimlere yaklaşık 20 günlük bir süre kaldı. Bu süreyi de maksimum oranda halkımızla birlikte geçirmeye çalışacağız. Zaten biz cumhur ittifakı nedeniyle 25 günü aşkın bir süredir sahadayız. Kalan süreyi de en iyi şekilde değerlendirmeye çalışıyoruz. Yönetim olarak elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Halkımızın genelde yerel sorunları var. Ülke genelinde de bir takım istekleri var. Özellikle emeklilik yaşıyla alakalı çok geri dönüşler alıyoruz. Bununla ilgili parti programlarımız var. Yerelle ilgili çözüm önerilerimiz var. Bu tip problemleri alıyoruz ve cevaplamaya çalışıyoruz.” ifadelerini kullandı.Esnaf gezisi sırasında Yılmaz’a pazarcı esnafının oldukça samimi davranması da dikkatlerden kaçmadı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri