“Desteğiniz gücümüze güç katacak”

Gündem 6 Kasım 2018 12:01
Videoyu Aç “Desteğiniz gücümüze güç katacak”
A
a

Akçakoca’da Kızılay Haftası etkinlikleri devam ediyor. Bu kapsamda, MHP İlçe Yönetimi, Kızılay Akçakoca Şubesi’ne bir kutlama ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarette konuşan MHP Akçakoca İlçe Başkanı Özensel, Kızılay’ın önemine dikkat çekerek, bu kurumdan desteğin esirgenmemesi gerektiğini söyledi. Kızılay Şube Başkanı Öztürk ise “Çalışmalarımıza vereceğiniz destek bizim gücümüze güç katacak.” dedi.

Kızılay Haftası nedeniyle Akçakoca Şube Başkanı Özkan Öztürk’e kutlama ziyaretleri sürüyor. Bu kapsamda MHP İlçe Başkanı Mustafa Özensel, beraberinde yönetim kurulu üyeleri Aysun Eren ve Zeki Sönmez ile birlikte Türk Kızılayı Akçakoca Şubesi’ni ziyaret ederek Şube Başkanı Özkan Öztürk nezdinde tüm Kızılay çalışanı ve gönüllülerinin haftasını kutladı.

Kızılay’ın yaptığı çalışmaları çok önemsediğini belirten MHP Akçakoca İlçe Başkanı Özensel, “MHP ilçe yönetimi ve bireysel olarak yapabileceğimiz bir şey varsa elimizden geleni yaparız. Bu kurum çok başarılı çalışmalarda bulunuyor. Sadece yurt içinde değil dünyanın her yerinde zor günlerde insanlığın yardımına koşan bu kurumumuza desteklerimizi esirgemeyiz.” dedi.

Başkan Özensel, kendisinin Kızılay’a üye olmadığını fakat hemen üye olmak istediğini belirtirken, bundan sonra kurban kesimi yapmak yerine Kızılay’a kurban hissesi bağışlayacağını da sözlerine ekledi.

Daha sıkı işbirliği içinde olmayı arzu ederiz”

Kızılay Akçakoca Şube Başkanı Özkan Öztürk ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Daha sıkı işbirliği içinde olmayı arzu ederiz. Çalışmalarımıza vereceğiniz destek bizim gücümüze güç katacak, daha çok hizmet ulaştırmamızı sağlayacaktır. İşbirliği halinde çalışmayı arzu ederiz.” şeklinde konuştu.

Sohbet sırasında Şube Başkanı Özkan Öztürk, MHP heyetine, son günlerde gerek okullardaki ihtiyaç sahibi öğrencilere gerekse de ihtiyaçlı vatandaşlara yönelik yürütülen çalışmaları anlattı. (Soner Şen/Akçakoca)

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri