"ÇİLİMLİ’NIN GELECEĞİNİ BİRLİKTE İNŞA EDECEĞİZ"

Gündem 11 Nisan 2019 12:52
Videoyu Aç "ÇİLİMLİ’NIN GELECEĞİNİ BİRLİKTE İNŞA EDECEĞİZ"
A
a

Çilimli Belediyesi’nde 31 Mart’ta yapılan yerel seçimlerin ardından seçilen meclis üyelerinin katılımıyla ilk meclis toplantısı yapıldı.Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, Çilimli’nin geleceğini birlikte inşa edeceğiz diyerek meclis üylerine başarılar diledi.

Geride kalan 31 Mart yerel seçimlerinin ardından yeniden başkan seçilen Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, seçilen meclis üyeleriyle beraber ilk meclis toplantısını yaptı. Belediye Başkanı Muhsin Yavuz başkanlığından yapılan toplantıda gündem maddelerine geçilmeden önce hayırlı olsun temennisinde bulunan Yavuz, Çilimli’nin geleceğini beraber inşa edeceklerini söyledi. Yavuz, konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “Bir seçim sürecini geride bıraktık. Bundan sonraki süreçte Çilimli’miz için hep birlikte çalışacağız. Bu mecliste alacağımız kararlarla, Çilimli’mizin geleceğini inşa edeceğiz. Ben, seçilen tüm meclis üyelerimize tekrar başarılar diliyorum. Bizi yeniden bu göreve layık gören Çilimli’li hemşerilerimize de şükranlarımı sunuyorum.”

Toplantıda daha sonra meclis 1. ve 2. başkan vekilliği seçimleri, meclis kâtiplikleri, encümen üyelikleri, imar komisyon üyelikleri ile plan ve bütçe komisyonu üyeliklerinin seçimleri yapıldı. Daha sonra diğer gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri