“BU İŞ ‘TAMAM’” DEDİ

Siyaset 11 Haziran 2018 18:11
Videoyu Aç “BU İŞ ‘TAMAM’” DEDİ
A
a

CHP Düzce Milletvekili Adayları Zafer Teber ve İlknur Başak Tütüncü, CHP Gölyaka İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar programının ardından, Gölyaka’nın Hacı Süleymanbey Köyü’nü ziyaret etti. Köylülerin ilgisinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Teber, “Bu iş ‘Tamam’” dedi.

CHP Düzce milletvekili adayları Zafer Teber ile İlknur Başak Tütüncü, 24 Haziran’da yapılacak 27. Dönem Milletvekili Seçimleri kapsamında ziyaretlerini sürdürüyor. Teber ve Tütüncü, geçtiğimiz Pazar günü CHP Gölyaka İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar programına katıldı ve ardından Hacı Süleymanbey Köyü’nde vatandaşlarla bir araya geldi.
Katılımın yoğun olduğu ilçe iftarı öncesinde konuşan Teber, kendilerini iftar programına davet eden CHP Gölyaka İlçe Başkanı Cevdet Atasoy’a teşekkürlerini sundu. Okunan ezan ile birlikte adaylar ve misafirler oruçlarını açtı. Yapılan dua ile tamamlanan iftar programında Teber vatandaşlarla bol bol sohbet etti.

Hacı Süleymanbey Köyü’nde ‘Tamam’ dedi

Köy köy gezerek projeleri ve kendilerini anlatan adaylar iftar sonrasında ise Hacı Süleymanbey Köyü’ne gitti. Kadın-erkek köy kahvesine kendisini dinlemek için gelen köylülerin ilgisi karşısında Teber, “Bu iş ‘Tamam’” ifadesinde bulundu.Özellikle seçimlerde neden kendisine oy verilmesi gerektiği konusunda köylülere açıklamalarda bulunan Teber, “Tek adam mı yoksa demokrasi mi?” diye sordu.Özellikle Fiskobirlik ve tarım politikalarına ilişkin yapacağı çalışmalara ilişkin köy halkına bilgilendirmede bulunan Teber, hatıra fotoğrafı çektirmesinin ardından bölgeden ayrıldı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri