“500 KİLO DÖNER DAĞITILDI”

Gündem 18 Ekim 2019 16:06
Videoyu Aç “500 KİLO DÖNER DAĞITILDI”
A
a

Ekrem Coşkun Döner 15 Temmuz Şehidi Emniyet Müdürü Ufuk Baysan anısına Düzce halkına 500 kilo döner dağıttı. Bu anlamlı etkinliğe Düzce halkı yoğun ilgi gösterirken şehidin anne ve babası da etkinliğe katıldı.

Açıldığı günden bu yana Düzce halkının yoğun ilgi gösterdiği Ekrem Coşkun Döner 15 Temmuz Şehidimiz Ufuk Baysan’ı unutmadı. Düzenlemiş olduğu etkinlikte 500 kilo döneri Düzce halkına dağıttı. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte Öncü Haber’e konuşan firma yetkilisi Halil İbrahim Karadeniz “ Ekrem Coşkun Döner ailesi olarak  her ay bir şubemizde 500 kilo döner dağıtmaya devam ediyoruz. Bugün de Düzce Ekrem Coşkun Döner olarak  15 Temmuz Şehidimiz  Emniyet  Müdürü Ufuk Baysan anısına 500 kilo döner dağıtıyoruz. Düzce halkına markamıza göstermiş olduğu  ilgiden dolayı teşekkür ediyorum ve tüm şehitlerimize  Allahtan rahmet diliyorum” diye konuştu.
 
Şehidin annesi ve babası da etkinliğe katıldı
15 Temmuz Şehidi Ufuk Baysan adına düzenlenen etkinlikte Öncü Haber mikrofonlarına konuşan şehidin annesi ve babası şunları söyledi ;  Çok duygulandık. Ekrem Coşkun Döner’in böyle bir şeyi düşünüp yapması bizi çok mutlu etti. Böyle bir etkinliği oğlumuz adına yapması ve halkımıza bu kadar çok sayıda döner dağıtması bizi çok sevindirdi. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Çok mutlu olduk.
 

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri